FATALNA PORAŻKA W KROŚNIE

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Niestety ostatnie zwycięstwo nie zapoczątkowało serii sukcesów, a wręcz przeciwnie – przyniosło dwucyfrową porażkę naszych piłkarzy. W dzisiejszym meczu przegraliśmy 10:0 z drużyną OKS Markiewicza Krosno, która obecnie zajmuje 7. miejsce w tabeli ligowej, podczas gdy Sparta Osobnica jest na miejscu 14. i tylko dwie drużyny zajmują gorsze lokaty: LKS Głowienka i Dragon Nowy Glinik.

Nie wystawiliśmy pełnego składu do dzisiejszego meczu, co uważam za przyczynę naszej porażki, ponieważ rozpoczęliśmy grę w dziesiątkę. Rywale wykorzystali osłabienie Sparty i strzelili nam aż 10 goli, w tym J. Pietraszewski aż 5.

W drugiej połowie nasi zawodnicy zaczęli schodzić z boiska i mecz został przerwany w 68. minucie z powodu zdekompletowania naszej drużyny.

Nie wiem co było powodem niepełnego stanu Sparty, ale jeśli do tego samego dojdzie w następnym meczu, nie mamy szans liczyć na wygraną z Gaudium Łężyny, która to drużyna obecnie zajmuje 4 miejsce w naszej tabeli ligowej.