wtorek, 31 marzec 2015 13:56

KIEROWCA Z "PROMILAMI" SPRAWCĄ KOLIZJI

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wsiadł za kierownicę samochodu, mimo że był pod wpływem alkoholu. W czasie jazdy, 55-letni mieszkaniec gminy Osiek Jasielski, zderzył się z osobowym audi A4, po czym odjechał. Policjanci zastali go w domu.

Mężczyzna stracił prawo jazdy. Wkrótce odpowie za spowodowanie kolizji i prowadzenie pojazdu po użyciu alkoholu.

Wczoraj po południu dyżurny komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Mrukowej. Zgłoszeniem zajęli się policjanci z jasielskiego wydziału ruchu drogowego. Na miejscu funkcjonariusze zastali rozbite audi a4 i kierującą samochodem kobietę .

Z relacji zgłaszającej interwencję wynikało, że kierujący audi 80 nie ustąpił jej pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu, doprowadzając do zderzenia się pojazdów. Następnie, po krótkiej rozmowie, mężczyzna odjechał z miejsca zdarzenia. Na szczęście pokrzywdzona, jak również podróżująca wraz z nią 3-letnia córka, nie doznały obrażeń.

W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze ustalili tożsamość sprawcy kolizji. Okazało się, że jest nim 55-letni mieszkaniec gminy Osiek Jasielski. Policjanci zastali go w miejscu zamieszkania. Badanie alkomatem wskazało 0,4 promila alkoholu w jego organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy.

Wkrótce mężczyzna usłyszy zarzut prowadzenia pojazdu po użyciu alkoholu. Odpowie również za spowodowanie kolizji.

KPP Jasło

Galeria

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

© 2022 Your Company. All Rights Reserved. Wykonanie: AbcWeb.pl