środa, 18 marzec 2015 14:32

POWIATOWE KONKURSY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

10 marca w Gimnazjum nr 1 w Jaśle odbył się IX Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych. Wzięło w nim udział 36 uczniów z 13 szkół podstawowych naszego powiatu.

Konkurs sprawdzał znajomość gramatyki i słownictwa oraz wiadomości kulturowe dotyczące Irlandii. Naszą szkołę dzielnie reprezentowały uczennice klasy VI: Joanna Kendra i Natalia Nowak. Celem tego konkursu było zmotywowanie uczniów do rozwijania swojego talentu w kierunku języka angielskiego. Miejsca jakie zajęli nasi uczniowie na pewno będą dla nich dodatkowym impulsem do jeszcze większego wysiłku.

Natomiast 12 marca także w tym Gimnazjum odbyła się druga edycja Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego 'SCIENCE AROUND US', w którym udział wzięło 75 uczniów z 13 szkół podstawowych z powiatu jasielskiego. Konkurs polegał na rozwiązaniu testu opartego na opracowanych wcześniej materiałach z zakresu przyrody w języku angielskim. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VI w składzie: Gabriela Stygar i Dawid Marszałek. Pomimo, że nie zakwalifikowali się do pierwszej dziesiątki to wykazali się ogromnym zaangażowaniem i ciężką pracą w przygotowaniu do konkursu.

SP2 Osobnica

Galeria

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

© 2022 Your Company. All Rights Reserved. Wykonanie: AbcWeb.pl