środa, 11 marzec 2015 16:43

JARENIÓWKA: TRZY OSOBY POSZKODOWANE W WYNIKU ZDERZENIA DWÓCH SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wczoraj (10.03) około godziny 20:20 w miejscowości Jareniówka doszło do czołowo-bocznego zderzenia dwóch samochodów osobowych: Peugeot 206 i Fiat Seicento(...)

W wyniku tego zdarzenia trzy osoby podróżujące pojazdami z obrażeniami ciała przetransportowano do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło na łuku drogi w miejscowości Jareniówka (gmina Jasło). Kierujący samochodem marki Peugeot 206 jadąc w kierunku Jasła z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu po czym doszło do czołowo-bocznego zderzenia z przeciwka jadącym samochodem marki Fiat Seicento.

W wyniku zdarzenia trzy osoby zostały poszkodowane. Kierujący samochodu Peugeot w chwili przybycia na miejsce służb ratowniczych był uwięziony w samochodzie przez co strażacy musieli wykonać do niego dostęp przy pomocy narzędzi hydraulicznych. Następnie poszkodowany został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego.

Obrażenia również odniósł kierujący jak i pasażerka samochodu Fiat Seicento. Poszkodowani zostali zabrani przez specjalistyczny i podstawowy zespół ratownictwa medycznego do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

Kierujący obydwoma pojazdami w chwili zdarzenia byli trzeźwi.

Droga w tamtym miejscu jest całkowicie zablokowana, a policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza prowadzi oględziny miejsca zdarzenia.

Na miejscu zdarzenia działali w sile sekcji ratownictwa technicznego strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej, którzy zabezpieczyli miejsce działań, uwolnili osobę poszkodowaną oraz uprzątnęli płyny eksploatacyjne oraz rozbite elementy karoserii pojazdów.

(Jasło112)

Ostatnio zmieniany środa, 11 marzec 2015 16:46

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

© 2022 Your Company. All Rights Reserved. Wykonanie: AbcWeb.pl