poniedziałek, 09 marzec 2015 18:40

NAPISZ O JAŚLE I WYGRAJ!

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Lirycznie o Jaśle? Wszystkich młodych ludzi, którym bliska jest poezja i nasza mała ojczyzna zapraszamy do udziału w jubileuszowej edycji XX Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży, organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle.

W związku z realizacją projektu rozbudowy Jasielskiego Domu Kultury i okresowymi utrudnieniami w działalności Biblioteki, rozstrzygnięcie Konkursu zostanie przesunięte na wrzesień br. Jednocześnie zostaje także przedłużony nabór prac konkursowych w kategorii „Liryczne Jasło – moje miasto”.

Kategoria ta jest związana z obchodami 650.lecia nadania praw miejskich Jasłu i jest adresowana do uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej oraz uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Wiersze zawierające poetycki obraz Jasła należy nadsyłać do 10 kwietnia br. na adres:

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle
Ul. Kościuszki 30
38-200 Jasło

lub składać osobiście w Czytelni Głównej MBP w Jaśle przy ulicy Kościuszki  47.
Jedna osoba może nadesłać maksymalnie 3 utwory. Zaktualizowany regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia są dostępne na stronie internetowej Biblioteki www.mbp.jaslo.pl.

Połącz lokalność  małej ojczyzny z ogólnopolskim charakterem konkursu! Pisz, twórz, kreuj, działaj!

MBP w Jaśle

Galeria

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

© 2022 Your Company. All Rights Reserved. Wykonanie: AbcWeb.pl