sobota, 21 sierpień 2021 10:20

JUBILEUSZ TRZCINICOKÓW – WYDARZENIA DODATKOWE

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Podczas trwania Imprezy 25-lecie Kapeli Trzcinicoki w godzinach od 15:00 do 18:00 będzie możliwość zaszczepienia się szczepionką przeciw COVID-19 jednorazową firmy Johnson&Johnson.

Osoby, które chcą się zaszczepić prosimy o zgłaszanie się do Mobilnego Punktu Szczepień znajdującego się w budynku Gminnej Biblioteki Publicznej Filia w Trzcinicy. Tych którzy jeszcze się nie zaszczepili serdecznie zapraszamy. Naprawdę warto !!


Właściciele i współwłaściciele budynków mieszkalnych zainteresowanych wymianą źródeł ciepła i poprawą efektywności energetycznej budynków mieszkalnych, którzy chcieliby pozyskać na ten cel dofinansowanie, mogą uzyskać szczegółowe informacje w tym zakresie w punkcie konsultacyjno-informacyjnym Programu „Czyste Powietrze” Urzędu Gminy Jasło obecnego na Imprezie.


Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań, którego termin upływa 30 września bieżącego roku. Podczas Imprezy istnieje możliwość spisania się mieszkańców naszej gminy, którzy jeszcze tego nie uczynili. Aby móc dokonać spisu należy posiadać lub znać numery PESEL wszystkich domowników.

Wójt Gminy Jasło serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych.

UGJ

Czytany 178 razy Ostatnio zmieniany sobota, 21 sierpień 2021 10:26

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.