środa, 12 luty 2020 11:43

WYMIANA DOTYCHCZASOWEGO ŹRÓDŁA CIEPŁA W DOMACH PRYWATNYCH NA KOTŁY GAZOWE

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Gmina Jasło przypomina o prowadzonym nadal naborze wniosków o dofinansowanie wymiany dotychczasowego źródła ciepła w domach prywatnych na kotły gazowe, w ramach realizowanego projektu „Poprawa jakości powietrza poprzez wymianę źródeł ciepła w domach prywatnych na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki – Projekt 3.3.1”, w ramach RPO Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020.

Wnioski przyjmowane są w Urzędzie Gminy w Jaśle w Biurze Obsługi Klienta (parter) do czasu uzupełnienia brakującej liczby wniosków.

Celem projektu jest umożliwienie właścicielom budynków pozyskania do 85% kosztów kwalifikowanych dofinansowania na wymianę starego pieca opalanego paliwem stałym na nowe, bardziej ekologiczne i energooszczędne kotły gazowe.

Przed złożeniem wniosku należy zapoznać się z projektem umowy uczestnictwa w projekcie, regulaminem oraz pobrać niezbędne dokumenty. Wypełnioną deklarację udziału w projekcie wraz z ankietą mieszkańca oraz pozostałymi dokumentami (jeżeli dotyczy) będzie można składać w urzędzie gminy w Biurze Obsługi Klienta.

Ocena wniosku sporządzona zostanie w oparciu o kryteria punktowe zawarte w regulaminie. W przypadku pozytywnej oceny wniosku, gmina zakwalifikuje do projektu dodatkowe osoby w ilości wynikającej z uzgodnień z dotującym.

Regulamin naboru wniosków na kotły gazowe <<<pobierz treść>>>

Wzór umowy <<<pobierz treść>>>

Oświadczenie o likwidacji dotychczasowego źródła ciepła <<<pobierz treść>>>

Deklaracja uczestnictwa w projekcie <<<pobierz treść>>>

UGJ

Czytany 504 razy Ostatnio zmieniany środa, 12 luty 2020 11:51

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.