środa, 11 sierpień 2021 10:38

SUKCESY WIKTORA SZCZERBY I KACPRA KROWICKIEGO

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dobiegły końca działania odbywające się w naszej szkole w ramach projektu „Młodzież i Przedsiębiorczość – I edycja gmina” realizowanego przez Jasielskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców w okresie od września 2020 r. do czerwca 2021 r.

W ramach tegorocznej edycji projektu zrealizowano warsztaty ekonomiczne, prawa w biznesie, public relations, przedsiębiorczości, konkurs „Mój pomysł na lokalny biznes”, warsztaty przedsiębiorczości osobistej i zawodowej, warsztaty bankowości i monetaryzmu oraz przygotowanie i nagranie debat oxfordzkich podsumowujących roczną pracę uczniów.

Młodzież w trakcie tworzenia debat oxfordzkich wykazała się ogromną pomysłowością, kreatywnością oraz zaangażowaniem. Uczniowie biorący udział w debacie omawiali wybrany przez siebie, jakże aktualny w dzisiejszej rzeczywistości, temat: „Tylko praca stacjonarna może być w pełni wydajna.” Podana teza miała zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Efekty pracy uczniów naszej szkoły możemy oglądać pod poniższymi linkami: https://www.youtube.com/watch?v=TbEaFGcOr-4; https://fb.watch/5Vz0Ufpe2p/

W konkursie „Mój pomysł na lokalny biznes” Wiktor Szczerba ze swoim pomysłem „Kakaowiec” zajął II miejsce, a Kacper Krowicki dzięki swojej innowacyjnej koncepcji „NUIP – noc udana i przespana” zdobył III miejsce. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym!

W trakcie podsumowania projektu w naszej szkole wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty, a wyróżnieni w konkursie uczniowie dyplomy i nagrody.

Projekt „Młodzież i Przedsiębiorczość – I edycja gminna” realizowany przez Jasielskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej oraz Gminą Jasło.

SP1 Osobnica

Ostatnio zmieniany środa, 11 sierpień 2021 10:44

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.