wtorek, 03 sierpień 2021 19:54

DZIEŃ MAMY I TATY W SP2

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

26 maja obchodzimy Dzień Mamy, warto uczcić go składając w tym dniu życzenia naszym mamom. Niecały miesiąc później - 23 czerwca obchodzimy Dzień Taty i jest to idealny moment na złożenie życzeń i podziękowaniu tacie za wszystko, co dla nas robi.

Połączyliśmy te święta tak, abyśmy mogli uczcić je i świętować razem. Dzień Mamy i Taty to Wspólne Święto Rodziców!

Niestety, w tym roku nie mogliśmy go spędzić wspólnie w przedszkolu. Mimo to dzieci z naszego oddziału przedszkolnego nadały wyjątkowość temu dniu, choć wirtualnie.

W tym szczególnym dniu dzieci zrobiły przepiękne kwiaty dla swoich rodziców. Nie mogło również zabraknąć piosenek o Mamie i Tacie, ale przede wszystkim życzeń dla Kochanych Rodziców.

To wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

To właśnie Mamie oraz Tacie należą się największe podziękowania za życie, za troskę, za poświęcenie, za każdy codzienny dzień. To dla nich ten dziecięcy trud. Każdy jak umie w tym dniu dziękuje swoim Rodzicom

SP2 Osobnica

Ostatnio zmieniany wtorek, 03 sierpień 2021 19:59

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.