piątek, 02 lipiec 2021 14:26

KOLEJNY SUKCES SZYMONA WRÓŻKA

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Październik, to miesiąc kiedy w szkołach podstawowych rozpoczyna się czas konkursów przedmiotowych. Uczniowie mogą wtedy sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności z różnych przedmiotów, które je interesują. Konkurs odbywa się na etapie szkolnym, rejonowym, oraz wojewódzkim.

W Szkole Podstawowej nr 2 w Osobnicy mimo nauczania online jedna uczennica z klasy VIII Gabriela Czarnecka wzięła udział w konkursie z języka angielskiego oraz trzech uczniów z klasy VI wzięło udział w konkursie z biologii: Kornelia Nowak, Grzegorz Labut oraz Szymon Wróżek.

Do drugiego etapu rejonowego zakwalifikowało się dwóch uczniów: Kornelia oraz Szymon, natomiast do trzeciego etapu przeszedł Szymon Wróżek. Treści etapu wojewódzkiego dotyczyły genetyki, ekologii i ewolucji, które są w podstawie programowej klasy ósmej.

Miło nam poinformować, że jeden z utalentowanych naszych uczniów Szymon Wróżek z klasy VI sięgnął po tytuł finalisty Przedmiotowego Konkursu Kuratoryjnego z Biologii uzyskując rewelacyjny wynik.

Wszyscy nasi uczniowie poprzez udział w konkursach zdobyli dużą wiedzę i umiejętności, które zaprocentują zarówno w kolejnych konkursach, jak i na egzaminie końcowym. Jak powiedział brazylijski sportowiec naszych czasów Pele „Sukces to nie przypadek. To ciężka praca, wytrwałość, nauka, analiza, poświęcenie, a przede wszystkim miłość do tego, co robisz”.

Serdecznie gratulujemy wspaniałych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów!

SP2 Osobnica

Ostatnio zmieniany piątek, 02 lipiec 2021 14:29

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.