wtorek, 13 kwiecień 2021 16:23

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSIE PTAK MÓJ PRZYJACIEL

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W grudnia 2020 w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle odbył się po raz VI Internetowy Konkurs Wiedzy Przyrodniczej ,,Ptak mój przyjaciel”, którego celem była popularyzacja wiedzy przyrodniczej, ochrony przyrody na terenie powiatu jasielskiego i Beskidu Niskiego z elementami ornitologii.

W tej edycji udział wzięło 85 uczniów ze szkół z całego powiatu jasielskiego. Konkurs odbył się w formie elektronicznej, uczestnicy mieli za zadanie wypełnić i jak najszybciej odesłać do organizatora testy składające się z bardzo trudnych pytań dotyczących ochrony przyrody i ornitologii. Finalistami konkursu zostało trzech uczniów z naszej szkoły:

W kategorii klasa VII – VIII Gabriela Czarnecka, która zajęła III miejsce

W kategorii klas V-VI – Julia Szczerba i Szymon Wróżek, którzy otrzymali wyróżnienia.

Gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów.

SP2 Osobnica

Ostatnio zmieniany wtorek, 13 kwiecień 2021 16:25

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.