wtorek, 13 kwiecień 2021 16:19

KONKURS BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA W GOSPODARSTWIE ROLNYM

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W listopadzie 2020 r. odbył się w naszej szkole konkurs nt. „Bezpieczeństwo i higiena w gospodarstwie rolnym” pod hasłem „Zasady bezpieczeństwa są nam dobrze znane – wypadkom w rolnictwie nie ulegamy”.

Konkurs skierowany był do uczniów klasy VII. Uczniowie mieli za zadanie rozwiązać test jednokrotnego wyboru, składający się z 32 pytań, który dotyczył tematyki z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwie rolnym. Celem konkursu było promowanie wśród uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa indywidualnego rodziców. Organizatorem konkursu była Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Jaśle.

Laureatami konkursu zostali: Michał Marszałek, Mateusz Kamiński, Kacper Mazur, Paulina Mikrut i Julia Kuchta. Na zwycięzców konkursu czekają dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Placówkę Terenową KRUS w Jaśle, Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie, Komendę Powiatową Policji w Jaśle. Nagrody i dyplomy zostaną wręczone uczniom po powrocie do szkoły.

Szczególne podziękowania należą się Panu Krzysztofowi Bartusiakowi kierownikowi DPO PT KRUS w Jaśle, który od wielu lat współpracuje z naszą szkołą.

Zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy.

SP2 Osobnica

Ostatnio zmieniany wtorek, 13 kwiecień 2021 16:21

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.