wtorek, 13 kwiecień 2021 15:46

AGATKA KOSIEK FINALISTKĄ POWIATOWEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle zorganizował Konkurs fotograficzny „Owad czy robak ? - oto jest pytanie”, który został skierowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z powiatu jasielskiego.

Wzięło w nim udział kilkudziesięciu uczniów z placówek powiatu. Głównym celem konkursu było zainteresowanie dzieci i młodzieży owadami, pogłębienie ich wiedzy w zakresie entomologii oraz rozwijanie zainteresowania fotografią.

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie poszukać i przyjrzeć się owadom, na które być może codziennie nie zwracają uwagi, a następnie wyszukać informacji na ich temat.

Szkołę Podstawową nr 2 w Osobnicy w tym konkursie reprezentowali: Agata Kosiek, Amelia Wątroba i Kacper Sanocki z klasy V, Kornelia Nowak i Julia Szczerba z klasy VI oraz Paulina Mikrut z klasy VII.

Jury, oceniając zdjęcia zwracało uwagę na zgodność nadesłanych prac z warunkami regulaminu, tytuł i opis, jakość i estetykę fotografii oraz samodzielność.

Finalistką konkursu ,,Owad czy robak? – oto jest pytanie” została uczennica Agatka Kosiek, której zdjęcie pt. ,,Ważka” zostało wyróżnione w kategorii wiekowej klas IV – VIII.

Cieszymy się, że nasi uczniowie wzięli udział w tym konkursie. Gratulujemy Agatce i życzymy wszystkim kolejnych sukcesów.

Nagrody w konkursie ufundowane zostały przez Starostwo Powiatowe w Jaśle.

SP2 Osobnica

Ostatnio zmieniany wtorek, 13 kwiecień 2021 15:49

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.