sobota, 14 marzec 2020 19:41

ZABAWA KARNAWAŁOWA W SP2

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w dniu 30 stycznia 2020.

Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi bibułkami i balonikami zachęcała do szampańskiej zabawy - najpierw młodszych uczniów klas 0-III, a po południu starszych uczniów klas IV-VIII.

W szkole zaroiło się od spidermanów, piratów, rycerzy, kowbojów, wróżek, księżniczek i innych postaci. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw.

Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Były korowody, kółeczka i tańce w parach i inne zabawy prowadzone przez wodzirejkę.

Po południu odbył się również bal uczniów klas IV-VIII. Nie było przebierańców, lecz starsi uczniowie również bawili się cudownie przy dobrej muzyce. W czasie przerwy uczniowie udawali się do klas na krótki odpoczynek oraz poczęstunek przygotowany przez rodziców.

SP2 Osobnica

Ostatnio zmieniany sobota, 14 marzec 2020 19:43

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.