wtorek, 18 luty 2020 12:45

SUKCESY UCZNIÓW SP2 W KONKURSIE EKO-JAŚLAKI

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle w dniu 9 grudnia 2019 r. zorganizowała I Powiatowy konkurs ekologiczny ,,EKO - JAŚLAKI”, którego celem było promowanie wiedzy z zakresu ekologii i ochrony środowiska wśród uczniów szkół podstawowych z klas szóstych i piątych.

Konkurs był jednoetapowy i polegał na rozwiązaniu testu dotyczącego wiadomości z zakresu zmian klimatycznych.

W pierwszej edycji wzięło udział aż 72 uczniów z 13 szkół podstawowych powiatu jasielskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Kornelia Nowak, Grzegorz Labut, Szymon Wróżek i Michał Marszałek.

Nasi uczniowie odnieśli w tym konkursie wielki sukces. Laureatem konkursu został Szymon Wróżek, który uzyskał maksymalną ilość punktów tj. 30 i zajął I miejsce. Natomiast Kornelia Nowak i Grzegorz Labut zostali finalistami i uzyskali po 23 punkty.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i życzymy im dalszych sukcesów

SP2 Osobnica

Ostatnio zmieniany wtorek, 18 luty 2020 12:51

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.