czwartek, 25 październik 2018 19:31

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W SP1 OSOBNICA

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dnia 26 stycznia 2018 r. na zaproszenie najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Jana Kantego w Osobnicy, tj. przedszkolaków uczęszczających do grupy „PIĘCIOLATKÓW” i grupy „SZEŚCIOLATKÓW”, w murach naszej placówki pojawili się niecodzienni goście.

By podziwiać umiejętności swoich wnuczek i wnucząt, ODWIEDZIŁY NAS BABCIE W TOWARZYSTWIE DZIADZIUSIÓW. Zaproszeni goście zostali przywitani przez panią Barbarę Rzońcę - wychowawczynię pięciolatków, oraz Annę Porębską - wychowawczynię sześcioletnich Chochlików.

W trakcie uroczystości Babcie i Dziadziusiowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych (wzruszające wiersze, nastrojowe piosenki okolicznościowe - m.in. w wykonaniu uczennic kl. 4 pod opieką p. Grzegorza Łąckiego, interesujące pokazy taneczne – TANIEC DZIADKÓW czy BABUSZEK STARUSZEK.) Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a Szanowni Goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Zaproszeni Goście byli również pod wielkim wrażeniem koncertu w wykonaniu najmłodszego skrzypka z Osobnicy - sześcioletniego Ignasia Kuchty.

Po uroczystej akademii Babcie i Dziadziusiowie udali się do sal, gdzie w towarzystwie ukochanych wnucząt rozsmakowali się w specjałach przygotowanych przez Rodziców naszych przedszkolaków. Rozmowom, podziękowaniom, czułościom nie było końca. Spotkanie upłynęło w miłej, serdecznej i przede wszystkim rodzinnej atmosferze.

Organizatorki
SP1 Osobnica

Ostatnio zmieniany czwartek, 25 październik 2018 19:35

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.