wtorek, 16 październik 2018 21:51

ZABAWA KARNAWAŁOWA W SP2

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w dniu 31 stycznia br.

Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi bibułkami i śnieżynkami zachęcała do szampańskiej zabawy - najpierw młodszych uczniów klas 0-III, a po południu starszych uczniów klas IV-VII.

W szkole zaroiło się od spidermanów, piratów, rycerzy, kowbojów, wróżek, księżniczek i innych postaci. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw.

Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Były korowody, kółeczka i tańce w parach, bańki mydlane i inne zabawy prowadzone przez klowna.

Po południu odbył się również bal uczniów klas IV-VII. Nie było przebierańców, lecz  starsi uczniowie również bawili się cudownie przy dobrej muzyce.

Tegoroczna zabawa karnawałowa należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni. Teraz czas ferii zimowych i zasłużonego odpoczynku po I semestrze nauki.

SP2 Osobnica

Ostatnio zmieniany wtorek, 16 październik 2018 22:01

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.