wtorek, 09 styczeń 2018 11:55

SUKCESY UCZENNIC SP2 W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W dniu 07.12.2017 r. w Jasielskim Domu Kultury odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród  trzeciej  edycji konkursu fotograficznego „Pejzaże Dorzecza Wisłoki” organizowanego przez Związek Gmin Dorzecza w ramach projektu  z zakresu edukacji ekologicznej.

Projekt ten miał na celu zachęcenie dzieci i młodzieży do zainteresowania się środowiskiem przyrodniczym rzeki Wisłoki i jej dopływów i zaprezentowania na fotografiach pejzaży  tego obszaru, ciekawych miejsc przyrodniczych z terenu Gmin Związku Gmin Dorzecza Wisłoki.

Na konkurs zostały przesłane 2 zdjęcia autorstwa Zuzanny Konik oraz Aleksandry Pietraszek z klasy VII. Ogólnie w konkursie wzięło udział 60 szkół z 22 gmin należących do Związku. Z nadesłanych 160  zdjęć jury w składzie: Tomasz Kasprzyk - artysta fotografik, Maria Lignar - dyrektor Biura Związku oraz Magdalena Norberciak - inspektor Związku wyróżniło zdjęcia naszych uczennic reprezentujących gminę Jasło.

Finał konkursu miał miejsce  w Jasielskim Domu Kultury. Wśród licznych gości m.in. wójtów, burmistrzów, przedstawicieli Związku uczennice odebrały nagrody oraz dyplomy. Pan Andrzej Czernecki - przewodniczący Zarządu zaprosił wszystkich na IV edycję konkursu na przyszły rok.

Gratulujemy naszym uczennicom i życzymy im kolejnych sukcesów.

SP2 Osobnica

Ostatnio zmieniany wtorek, 09 styczeń 2018 12:00

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.