Znamy wyniki egzaminów ósmoklasistów oraz maturalnych.

piątek, 02 lipiec 2021 14:26

KOLEJNY SUKCES SZYMONA WRÓŻKA

Napisał

Październik, to miesiąc kiedy w szkołach podstawowych rozpoczyna się czas konkursów przedmiotowych. Uczniowie mogą wtedy sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności z różnych przedmiotów, które je interesują. Konkurs odbywa się na etapie szkolnym, rejonowym, oraz wojewódzkim.

22 kwietnia 2021 r. odbyła się siódma edycja Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego 'Science Around Us' o tematyce ekologicznej.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Osobnicy wzięli udział w drugiej edycji Powiatowego Konkursu Ekologicznego ,,EKO-JAŚLAKI”, który zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle.

piątek, 02 lipiec 2021 13:41

DZIEŃ GODNOŚCI W SP1

Napisał

5 maja to święto Osób z Niepełnosprawnościami. Równe prawa dla każdego człowieka i zakaz dyskryminacji osób z niepełnosprawnościami.

wtorek, 29 czerwiec 2021 12:08

JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI

Napisał

Szkoła Podstawowa nr 1 w Osobnicy wzięła udział w #challengeniebieskiemotyle2021 zainicjowany przez Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu. CELEM AKCJI JEST POSZERZANIE ŚWIADOMOŚCI NA TEMAT AUTYZMU I PRZEKAZANIE ISKIERKI PRZYJAŹNI OSOBOM Z AUTYZMEM I ICH RODZINOM.

wtorek, 29 czerwiec 2021 11:54

KONKURS PLASTYCZNY MÓJ ULUBIONY BOHATER KSIĄŻKOWY

Napisał

25 uczniów z klas I-III Szkoły Podstawowej nr 1 w Osobnicy wzięło udział w konkursie pt. „Mój ulubiony bohater książkowy”, zorganizowanym przez szkolną bibliotekę. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej, przedstawiającej ulubionego bohatera przeczytanej książki.

poniedziałek, 14 czerwiec 2021 11:42

POŻEGNANIE ZIMY - POWITANIE WIOSNY

Napisał

W dniu 21 marca br. wszystkie dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w tradycyjnym obrzędzie ,,pożegnania zimy - powitania wiosny".

Strona 1 z 62