środa, 02 sierpień 2017 10:33

SPARTA: ROZPOCZYNAMY PRZYGOTOWANIA DO NOWEGO SEZONU!

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W piątek 14 lipca oficjalnie rozpoczęliśmy przygotowania do sezonu 2017/2018. Nasi zawodnicy poznali trenera Janusza Sokołowskiego, który będzie naszym szkoleniowcem przez najbliższe miesiące.

Trener Sokołowski jest nam najbardziej znany z czasów, kiedy prowadził drużynę z Nowego Glinika w sezonie 2012/2013, kiedy do ostatniej kolejki walczyliśmy o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Ostatecznie i Osobnica i Nowy Glinik w kolejnym sezonie spotkały się w A-klasie. Trener prowadził później m. in. Gaudium Łężyny w okręgówce, a obecnie jest trenerem rocznika 2008 i dyrektorem sportowym w AP Jasło. Mamy nadzieję, że owoce naszej współpracy będą widoczne już niebawem. Przez pierwsze treningi i sparingi będziemy wzajemnie się poznawać, eksperymentować i szukać najlepszych rozwiązań tak, aby przed pierwszym ligowym spotkaniem pewnie stanąć na boisku.

Na treningu pojawiło się 20 osób, wśród nich było naszych czterech juniorów, którzy nie raz będą wspierać kolegów z seniorskiej drużyny i powoli wchodzić w jej skład. Trenowało z nami dwóch testowanych zawodników, którzy szukają zespołu dla siebie ze względu na ostatnie wieści, że LKS Trzcinica jednak nie wróci do rozgrywek od najbliższego sezonu. Na boisku w czasie treningu zgodnie z zapowiedziami pojawił się Damian Ulaszek a także Sebastian Faryj, którzy na dłużej wrócili zza granicy i mamy nadzieję, że zaszczycą nas swoją obecnością jeszcze wiele razy :)

Prosimy wszystkich zawodników o liczne przybycie - początek jest bardzo ważny i każdy sam musi zapracować sobie na swoje miejsce w składzie. Bycie na treningach jest kluczowe nie tylko ze względu na nowego trenera, lecz jest to także kwestia szacunku dla kolegów z drużyny i nie tylko! Widzimy się we wtorek, czwartek a później także w sobotę. Lista sparingów będzie znajdowała się po lewej stronie, na razie na liście widnieje tylko jedno spotkanie (spartaosobnica.futbolowo.pl).
Wszystkie chętne do zagrania z nami sparingu drużyny zapraszamy do kontaktu z trenerem (Kontakt).

O zmianach w składzie, planach na kolejne tygodnie, efektach naszych przygotowań będziemy informować na bieżąco na łamach naszej strony i na Facebooku.

spartaosobnica.futbolowo.pl

Galeria

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

© 2022 Your Company. All Rights Reserved. Wykonanie: AbcWeb.pl