czwartek, 12 styczeń 2023 22:41

POTRĄCENIE 16-LATKI W NIENASZOWIE

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem pieszej. Przedwczoraj w Nienaszowie, doszło do potrącenia 16-latki, która miała wejść przed nadjeżdżający pojazd zza autobusu. Nieletnia trafiła do jasielskiego szpitala, na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń.

We wtorek około godz. 15, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszej w Nienaszowie. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że do zdarzenia doszło w momencie kiedy 16-latka przechodziła przez jezdnię. Nieletnia wyszła na jezdnię zza autobusu, z którego wcześniej wysiadła, wprost pod koła jadącego z naprzeciwka seata. Piesza została przetransportowana do szpitala, na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń.

Policjanci z komisariatu w Nowym Żmigrodzie wyjaśniają okoliczności zdarzenia w ramach prowadzonego postępowania.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i zachowanie ostrożności podczas przemieszczania się drogami. Kierują także apel do rodziców i opiekunów, by rozmawiać z dziećmi i młodzieżą na temat zagrożeń na drodze.

KPP Jasło

Ostatnio zmieniany czwartek, 12 styczeń 2023 22:45

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

© 2023 Your Company. All Rights Reserved. Wykonanie: AbcWeb.pl