wtorek, 26 maj 2015 15:22

KOŁACZYCE: ZDARZENIE DROGOWE NA ŁUKU DROGI

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dzisiaj (26.05.2015) około godziny 10:20 w Kołaczycach na łuku Drogi Krajowej nr 73 doszło do zderzenia naczepy samochodu ciężarowego marki Iveco z jadącym prawidłowo samochodem marki Renault. W zdarzeniu poszkodowane zostały 4 osoby.

Do zdarzenia doszło po tym jak kierujący samochodem marki Iveco nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w skutek czego naczepę samochodu ciężarowego zarzuciło i znalazła się na przeciwnym pasie ruchu po którym prawidłowo poruszał się pojazd marki Renault.

W wyniku kolizji drogowej cztery osoby zostały zabrane przez dwa zespoły pogotowia ratunkowego do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle na dalsze badania. Jak się później okazało na szczęście obrażenia nie były poważne.

Na miejsce zadysponowano zastęp ratownictwa technicznego z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle, zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej (KSRG) w Kołaczycach, dwa zespoły ratownictwa medycznego ze Szpitala Specjalistycznego w Jaśle oraz Policje.

Na czas prowadzonej akcji i czynności przez policyjnego technika droga krajowa była całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy dla samochodów osobowych.

(fot. OSP KSRG Kołaczyce, tekst Jasło112)

Ostatnio zmieniany wtorek, 26 maj 2015 15:28

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

© 2022 Your Company. All Rights Reserved. Wykonanie: AbcWeb.pl