poniedziałek, 07 styczeń 2019 12:35

UCZNIOWIE SP1 Z WIZYTĄ W GMINNYM DZIENNYM DOMU POMOCY W OSOBNICY

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W dniu 8 marca mieszkańców Gminnego Dziennego Domu Pomocy w Osobnicy odwiedzili uczniowie naszej szkoły. Z okazji Święta Kobiet uczniowie  klasy I i VI przygotowali krótki program artystyczny.

Mikołaj Budziak z klasy II i Nikola Bigos z klasy V uświetnili uroczystość pięknymi melodiami. Usłyszeliśmy w ich wykonaniu piosenkę „Być kobietą”, „Bo z dziewczynami” a także bardzo wzruszającą melodię „ Mamo” – Violetty Villas. Szczególnie urzekł wszystkich jednak taniec pierwszoklasistów, świetnie przygotowany układ i muzyka nie porwały do tańca pensjonariuszy tylko ze względu na brak miejsca.

Głównym celem uroczystości było dostarczenie radości i wzruszających przeżyć wszystkim obecnym kobietom w Domu Pomocy w Osobnicy w dniu ich święta i  nam to się udało. Młodzi artyści zaprezentowali scenki rodzajowe z życia kobiet oraz swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie. Uczniowie wręczyli wszystkim Paniom skromny kwiatek, własnoręcznie wykonane laurki oraz „pudełeczka z niespodzianką”.

Na koniec Pani Kierownik Domu Pomocy w Osobnicy w imieniu  wszystkich kobiet podziękowała artystom słodkim poczęstunkiem za złożone życzenia, za zaprezentowany program artystyczny i zapraszała na kolejne uroczystości. Spotkanie z uczniami przebiegło w miłej i wesołej atmosferze co było widać na twarzach mieszkańców.

„Taki dzień raz się w roku zdarza,
gdy 8 Marca z gwarem wiosny
wytryśnie
z kartek kalendarza. Tak, to wspaniałe, wielkie Święto, więc śpieszą chłopcy i panowie

z bukietem życzeń w barwach kwiatów -
uśmiechnąć się do wszystkich Kobiet”

Program artystyczny przygotowany został pod kierunkiem: p. Małgorzaty Solskiej, p. Renaty Dybaś, 
p. Beaty Kapanowskiej i p. Ewy Więcek.

Organizatorki

SP1 Osobnica

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 07 styczeń 2019 12:39

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.