ZAKOŃCZENIE CYKLU TURNIEJÓW IX GRAND PRIX 2015 GMINY JASŁO W TENISIE STOŁOWYM

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W sobotę 7 marca 2015 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Osobnicy odbył się końcowy III turniej z cyklu rozgrywek IX Grand Prix 2015 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym o puchar Wójta Gminy Jasło.

Wcześniej turnieje zostały rozegrane w Warzycach i Trzcinicy. We wszystkich turniejach wzięło udział 324 uczestników w 8 kategoriach wiekowych. Łącznie w końcowej punktacji sklasyfikowano 163 zawodników. Zacięta rywalizacja trwała do ostatniego turnieju.

Po rozegraniu turnieju w Osobnicy odbyło się uroczyste podsumowanie IX Grand Prix 2015 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym. Sponsorami nagród byli: PGNiG OBRÓT DETALICZNY oraz ING Bank Śląski S.A.

Puchary za miejsca od 1 - 3, dyplomy oraz nagrody rzeczowe za miejsca od 1 – 8 w klasyfikacji końcowej wręczali – Krzysztof Brągiel – w imieniu sponsora nagród - PGNiG OBRÓT DETALICZNY, Lidia Dubiel – Dyrektor Zespołu Szkół w Osobnicy oraz Janusz Pawlik – Skarbnik Gminy Jasło.

Najlepsi w klasyfikacji końcowej, którzy zajęli miejsca na podium w poszczególnych kategoriach: