czwartek, 05 grudzień 2013 17:23

SPORTOWCY NAGRODZENI PRZEZ WÓJTA GMINY JASŁO

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

28 listopada 2013 r. w Zespole Szkół Stowarzyszenia Absolwentów Szkół Rolniczych im. prof. Teodora Marchlewskiego w Trzcinicy odbyło się uroczyste podsumowanie roku sportowego 2013.

Podczas spotkania nagrody pieniężne od Wójta Gminy Jasło dla najlepszych sportowców wręczył w jego imieniu Marek Zajchowski. Zgodnie z Uchwałą Nr IV/11/2010 Rady Gminy Jasło z dnia 30 grudnia 2010 r. Wójt przyznaje nagrodę sportowcom, którzy osiągnęli wysokie wyniki sportowe, są mieszkańcami Gminy Jasło lub są zrzeszeni w klubach na jej terenie.

sportowcy 2013 1

Nagrody otrzymali :

Wioleta Dąbrowska – jest zawodniczką ULKS „Technik” Trzcinica oraz uczy się w Zespole Szkół w Trzcinicy. Od kilku lat reprezentuje klub w skokach i sprintach osiągając znaczące wyniki sportowe. Jest Mistrzynią Polski Młodzików w skoku w dal oraz wielokrotną medalistką makroregionu i województwa w biegu na 100 m i w skoku w dal. Obecnie jest członkiem Kadry Zrzeszenia LZS.

sportowcy 2013 2

Mateusz Mikosz – jest zawodnikiem ULKS „Technik” Trzcinica i uczniem ZS w Trzcinicy. Od wielu lat reprezentuje swój klub w konkurencjach sprinterskich oraz skocznościowych. Jest wielokrotnym złotym medalistą mistrzostw makroregionu i województwa w skoku w dal oraz trójskoku. W 2013 r. w Finale Centralnym Biegów Sztafetowych na dystansie 4 x 100 m wspólnie z kolegami wywalczył srebrny medal. Obecnie jest również członkiem Kadry Narodowej B województwa podkarpackiego.

sportowcy 2013 3

Mateusz Woźniak – zam. Osobnica. Trenuje kolarstwo górskie. Najważniejsze osiągnięcia sezonu 2013 to II miejsce w Mistrzostwach Polski Family Cup oraz II miejsce w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w kategorii F/M (do 23 lat).

sportowcy 2013 4

Serdecznie gratulujemy sportowcom wspaniałych wyników, jednocześnie życzymy rozwoju i wytrwałości w dalszej pracy.

UG Jasło

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.