czwartek, 09 luty 2017 20:26

PRZYGOTOWANIA DO SEZONU ROZPOCZĘTE!

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Zeszłotygodniowym treningiem rozpoczęliśmy nasze przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2016/2017. Będziemy spotykać się dwa razy w tygodniu (poniedziałki na sali ZS w Osobnicy oraz w czwartki na naszym stadionie).

Zapraszamy wszystkich zawodników do licznego udziału w przygotowaniach. Zaplanowanych zostało także kilka meczów kontrolnych, które zweryfikują naszą formę przed zbliżającymi się rozgrywkami, w których od samego początku będziemy musieli skupić się na zapewnieniu sobie dobrej pozycji w ligowej tabeli.

Sparingi przed rundą wiosenną sezonu 2016/2017:

  • 25.02. Czardasz Osiek Jasielski
  • 4.03. Standart Święcany
  • 11.03. Czarni Jasło (juniorzy)
  • 18.03. LKS Skołyszyn (juniorzy)
  • 25.03. Dębowczanka Dębowiec

Jakiś czas temu pojawił się też terminarz wiosennych rozgrywek, który widnieje na łamach naszej strony. Ligowe zmagania rozpoczniemy już 2 kwietnia meczem na własnym stadionie przeciwko drużynie Nowego Dworu Makowiska. Nadchodząca runda zapowiada się ciekawie, dodatkowo na 10 spotkań, aż 6 zagramy u siebie! Wkrótce pojawią się także informacje na temat stanu naszej kadry, szczegółów dot. sparingów, a także zebrania członków "SPARTY" Osobnica, na które już teraz wszystkich zapraszamy!

spartaosobnica.futbolowo.pl

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.