środa, 08 lipiec 2015 23:52

PRZYGOTOWANIA DO SEZONU

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Nie znamy jeszcze terminarza nowego sezonu, lecz jesteśmy świadomi tego, że początek rozgrywek ligowych zbliża się wielkimi krokami. Będzie to moment ważny szczególnie dla naszej drużyny, ponieważ po rocznej przerwie wracamy do gry.

Jak już wspominaliśmy, pierwszy trening odbędzie się we wtorek, 14 lipca o godzinie 18:00, na który z tego miejsca zapraszamy wszystkich zawodników.

Pierwszym naszym sprawdzianem przed sezonem będzie udział w turnieju o Puchar Wójta Gminy Jasło, który 19 lipca obędzie się w miejscowości Szebnie, gdzie staniemy naprzeciwko drużyn z Szebni, Niepli oraz Niegłowic. Tydzień później (25 lub 26 lipca) zagramy mecz sparingowy ze Standartem Święcany. Plany na 1-2 sierpnia nie są jeszcze określone, lecz jeśli sezon nie rozpocznie się 9 sierpnia, odbędzie się mecz kontrolny między naszym zespołem a drużyną Wisłoki Niegłowice.

Przy okazji chcielibyśmy podziękować strażakom z OSP w Osobnicy, którzy za przyzwoleniem wójta Gminy Jasło pomogli w walce z suszą na naszym obiekcie. Serdecznie dziękujemy za nawadnianie płyty stadionu. Mamy nadzieję, że wkrótce spadnie deszcz, który zatrzyma proces wysychania murawy.

spartaosobnica.futbolowo.pl

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.