poniedziałek, 30 wrzesień 2013 20:38

PODSUMOWANIE SIATKARSKICH ZMAGAŃ W DĘBOWCU

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniach 21-22 września w Dębowcu odbył się Międzywojewódzki Festiwal Piłki Siatkowej Dziewcząt w kategoriach ,,młodziczki” oraz ,,seniorki” pod Patronatem Wójta Gminy Dębowiec przy współudziale Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie.

Zaproszone drużyny z województwa podkarpackiego oraz małopolskiego rywalizowały na dwóch halach sportowych: w Dębowcu oraz Zarzeczu.. W pierwszym dniu zmagań po bardzo zaciętych pojedynkach najlepszym zespołem w kategorii ,,młodziczki” okazał się UKS ,,Iskry” Grybów.

Klasyfikacja końcowa drużyn (młodziczki):

1. UKS ,,Iskry” Grybów

2. Klub Rekreacyjno-Sportowy Ekstrem Gorlice

3. MKS Łańcut

4. UKS Gimnazjum Dębowiec

5. MUKS Poprad Stary Sącz

6. KKS Karpaty Krosno

7. UKS SZÓSTKA Mielec

8. UKS ,,Ogniwo” Piwniczna-Zdrój

W drugim dniu rozgrywek najlepszym zespołem okazała się drużyna KKS Karpaty Krosno.

Klasyfikacja końcowa drużyn (seniorki):

1. KKS Karpaty Krosno

2. MUKS Poprad Stary Sącz

3. UKS Jedynka Tarnów

4. UKS ,,Iskry” Grybów

5. UKS Gimnazjum Dębowiec

Wszystkie pozostałe drużyny w kategoriach ,,młodziczki” oraz ,,seniorki” prezentowały bardzo wysoki, wyrównany poziom. Łącznie w trakcie festiwalu rozegrano 26 spotkań w obu kategoriach wiekowych. Zespoły uczestniczące w rozgrywkach otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy oraz skromny poczęstunek.

Najlepsze zawodniczki z wszystkich drużyn zostały nagrodzone statuetkami oraz nagrodami rzeczowymi a trzy najlepsze zespoły medalami.

Organizator UKS Gimnazjum Dębowiec składa serdeczne podziękowania Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie oraz Wójtowi Gminy Dębowiec za wsparcie finansowe organizowanego festiwalu.

Dodatkowe podziękowania składamy Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zarzeczu oraz Dyrektorowi Publicznego Gimnazjum w Dębowcu za udostępnienie bazy sportowej a także wszystkim osobom, które zaangażowały się w organizację festiwalu.

Marcin Bolek

www.uks-debowiec.pl

UG Dębowiec

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

© 2022 Your Company. All Rights Reserved. Wykonanie: AbcWeb.pl