NIE TAKI ORZEŁ STRASZNY...

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W kolejnym, 16 spotkaniu ligowym, zremisowaliśmy na wyjeździe z Orłem Faliszówka 1:1.

W 23 minucie na prowadzenie wyszli gospodarze po strzale Damiana Waliszko. W drugiej połowie coraz częściej atakowaliśmy bramkę gospodarzy, którzy z minuty na minutę grali coraz bardziej chaotycznie. Sparcie udało się wyrównać w 64 minucie spotkania. Damian Wickowski uderzył zaraz nad wychodzącym z bramki Sajdakiem i tym samym ustalił wynik spotkania. Pod koniec meczu, Sparta miała jeszcze kilka dogodnych sytuacji, których niestety nasi zawodnicy nie potrafili zamienić na bramkę.

Za tydzień kolejny mecz wyjazdowy - tym razem do Kołaczyc.

SPARTA: Ulaszek - Szudy, A.Juszczyk, P.Kulig, D.Dybaś - P.Budziak, J.Budziak, K.Dybaś (75' M.Kulig), Faryj, D.Wickowski, Chmiel
ORZEŁ: Sajdak - P. Szala (88' Marszał), D.Szala, Gromek, Buczyński - Munia (46' K.Majkut), M.Majkut, Paluch, Tłuściak - D.Waliszko, A. Szala