poniedziałek, 23 czerwiec 2014 16:17

NAGRODY DLA SPORTOWCÓW

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
NAGRODY DLA SPORTOWCÓW Polskie Radio Rzeszów

35 nagród, w tym 23 dla sportowców, 8 dla trenerów oraz 4 dla działaczy sportowych przyznał za osiągnięcia sportowe 2013 roku Burmistrz Miasta Jasła Andrzej Czernecki. Nagrody przyznane zostały w dyscyplinach: sporty walki: judo i karate, piłka nożna, piłka siatkowa, sporty rowerowe: kolarstwo górskie, kolarstwo ręczne, pływanie, triathlon, narciarstwo biegowe, narciarstwo zjazdowe niepełnosprawnych, tenis stołowy, rugby na wózkach.

Nagrody dla zawodników za wysokie wyniki sportowe

1. Czołowy piłkarz Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szóstka” w Jaśle - Arkadiusz Baran

2. Najlepsza narciarka Klubu Sportowego SPEED Jasło - Roksana Ciborowska

3. Czołowy siatkarz Miejskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło - Bronisław Dedo

4. Czołowa siatkarka Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło - Monika Frydrych

5. Czołowa judoczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło - Marlena Gajecka

6. Najlepsza piłkarka Osiedlowego Klubu Sportowego „SOBNIÓW” Jasło - Klaudia Gniadek

7. Zawodnik Podkarpackiego Stowarzyszenia KREATYWNI - Łukasz Gogosz

8. Czołowa siatkarka Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło - Justyna Kosiba

9. Czołowa siatkarka Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło - Beata Kurczaba

10. Najlepszy pływak Klubu Sportowego SPEED Jasło - Jakub Madej

11. Najlepszy zawodnik Jasielskiego Klubu Sportowego Czarni 1910 Jasło - Aleksander Nabożny

12. Czołowa judoczka UKS „Akademia Sportów Walki Judo-Jasło” - Natalia Nocula

13. Czołowa zawodniczka Klubu Sportowego SPEED Jasło - Diana Pięta

14. Czołowa zawodniczka Klubu Sportowego SPEED Jasło - Emilia Śmietana

15. Czołowy zawodnik i prezes Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów - Łukasz Szumiec

Nagrody w kategorii mistrzowskiej

1.Wicemistrz Polski w karate w kategorii Juniorów, zawodnik Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate - Andrzej Bochnia

2. Mistrz Polski w kategorii juniorów w biegach narciarskich w stylu dowolnym brązowy medalista w stylu klasycznym, zawodnik Klubu Sportowego SPEED Jasło - Alan Ciborowski

3.Brązowa medalistka Międzynarodowych Mistrzostw Młodzików i Młodziczek w Judo, zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło -Adriana Gajecka

4. Brązowa medalistka Mistrzostw Polski w Judo w kategorii Młodziczki, srebrna medalistka Pucharu Europy w judo w Gyor, zawodniczka UKS „Akademia Sportów Walki Judo-Jasło” - Paulina Górniak

5. Wicemistrzyni Polski w judo w kategorii Młodziczki zawodniczka UKS „Akademia Sportów Walki Judo-Jasło” - Katarzyna Kolbusz

6. Mistrz Świata WKU w kategorii kumite, brązowy medalista Mistrzostw Świata karate w kategorii kata, mistrz Polski Juniorów, zawodnik Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate - Dawid Nguyen Quang

7. Mistrzyni Polski w Judo w kategorii Młodziczek Złota medalistka pucharu Europy w Gyor zawodniczka UKS „Akademia Sportów Walki Judo-Jasło” - Joanna Nocula

8. Dwukrotny paraolimpijczyk, wielokrotny mistrz Polski 2013r. w Narciarstwie Zjazdowym Osób z Niepełnosprawnością, wielokrotny mistrz Polski 2013r. w Kolarstwie Szosowym Osób z Niepełnosprawnością zawodnik Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów - Rafał Szumiec

Nagrody dla trenerów za szczególne osiągnięcia w pracy trenerskiej

1. Trener i prezes Klubu Sportowego SPEED Jasło - Damian Ciborowski

2. Trener judo Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło - Michał Czarnecki

3. Trener judo i wiceprezes Uczniowskiego Klubu Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo-Jasło” - Przemysław Czarnecki

4. Trener piłki siatkowej Miejskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło - Mateusz Gliwa

5. Trener piłki siatkowej Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło - Tomasz Janusz

6. Trener piłki nożnej Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szóstka” w Jaśle - Paweł Kasprzyk

7. Trener karate i prezes Jasielskiego Klub Kyokushin Karate - Tadeusz Krygowski

8. Trener Osiedlowego Klubu Sportowego „SOBNIÓW” Jasło - Łukasz Rydarowicz

Nagrody dla działaczy sportowych

1. Wiceprezes Miejskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło - Tadeusz Baniak

2. Prezes Osiedlowego Klubu Sportowego „SOBNIÓW” Jasło - Krzysztof Buba

3. Wiceprezes Uczniowskiego Klubu Sportowego „SPIN” Jasło - Mirosław Kozik

4. Działacz Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szóstka” w Jaśle - Łukasz Szydło

UMJ

Polskie Radio Rzeszów

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.