poniedziałek, 05 czerwiec 2017 20:03

VI URODZINY KLUBU CZYTAJĄCYCH RODZIN

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

8 czerwca br. w ramach XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle odbędzie się wyjątkowe spotkanie Klubu Czytających Rodzin, podczas którego w radosnej, rodzinnej oraz rozczytanej atmosferze  klubowicze świętować będą VI rocznicę familijnych spotkań.

Wydarzenie będzie znakomitą okazją do dobrej zabawy i niezmiennie – głośnego czytania. W maratonie opowieści znanych i lubianych „wystartują” najwspanialsi mistrzowie czytania oraz słuchania: rodzice wraz z dzieci. Klubowicze podzielą się fragmentem swojej ulubionej historii książkowej czytanej w rodzinnym gronie oraz opowiedzą dlaczego wybrali tę a nie inną książkę. Jak na prawdziwe urodzinowe „przyjęcie” przystało nie zabraknie niespodzianek.

Spotkanie odbędzie się 8 czerwca br. w Centrum Informacji Lokalnej MBP w Jaśle (ul. Kołłątaja 1) o godz. 16.00.

Spotkania Klubu Czytających Rodzin MBP w Jaśle odbywają się w ramach programu „Rodzinne czytanie” i kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” prowadzonej przez Fundację „ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom”, w której Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy realizując akcję „Całe Jasło czyta dzieciom”.

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.