środa, 12 luty 2020 13:28

GABRIELA CZARNECKA - LAUREATKĄ KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Już po raz kolejny nasza szkoła wzięła w konkursie fotograficznym ,,Krajobrazy Dorzecza Wisłoki” organizowanym przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki w Jaśle.

Celem konkursu było zaprezentowanie na fotografiach piękna obszaru dorzecza Wisłoki i ciekawych miejsc przyrodniczych tego obszaru, zachęcenie do zainteresowania się środowiskiem przyrodniczym, a także przyczynienie się do kształtowania postaw proekologicznych.

W kategorii „szkoły podstawowe i ponadpodstawowe” 64 szkoły z 20 gmin nadesłały fotografie konkursowe od 116 uczniów. 29 listopada 2019 r. rozstrzygnięto konkurs. Komisja Konkursowa w składzie: Grzegorz Zarzyka – Fotograf, Maria Lignar – Dyrektor Biura Związku Gmin Dorzecza Wisłoki i Angelika Halibożek – Pracownik Związku Gmin Dorzecza Wisłoki wyłoniła finalistów I, II i III miejsca oraz przyznała dodatkowe wyróżnienia. Ponadto, na szczeblach gminnych w kategorii „szkoły podstawowe i ponadpodstawowe” wybrano łącznie 37 laureatów.

Laureatką na szczeblu gminnym została uczennica klasy VII – Gabriela Czarnecka, która odebrała dyplom oraz nagrodę rzeczową. Gratulujemy Gabrysi i życzymy dalszych sukcesów.

SP2 Osobnica

Ostatnio zmieniany środa, 12 luty 2020 13:30

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.