czwartek, 06 luty 2014 20:06

PIESZY POTRĄCONY PRZEZ SAMOCHÓD

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło na drodze krajowej w Trzcinicy. Kierująca osobowym fiatem 25-letnia kobieta potrąciła idącego drogą pieszego. Pokrzywdzony mężczyzna z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.

Informację o zdarzeniu dyżurny komendy otrzymał wczoraj około godz. 18.30. Policjanci, którzy pracowali na miejscu wypadku wstępnie ustalili, że kierująca fiatem seicento jechała drogą relacji Jasło - Skołyszyn. Przejeżdżając przez Trzcinicę, nagle zobaczyła przed samochodem pieszego. 25-letnia mieszkanka gminy Jasło hamowała, lecz nie zdołała zatrzymać pojazdu. Mężczyzna uderzył w samochód rozbijając przednią szybę i upadła na jezdnię.

1223790974

Na skutek wypadku pieszy z poważnymi obrażeniami został zabrany przez zespół karetki pogotowia do jasielskiego szpitala, gdzie pozostał na leczeniu. Kierująca nie ucierpiała w zdarzeniu, była trzeźwa. Od pokrzywdzonego mężczyzny pobrano krew do badań na zwartość alkoholu.

1434547721

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca wypadku, zabezpieczyli samochód, wykonali dokumentacje fotograficzną. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku dochodzenia.

1670872526

KPP Jasło

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.