piątek, 29 kwiecień 2022 15:15

Ramki na zdjęcia - nowoczesne i modne dekoracje

Napisał

Eksponowanie we wnętrzach fotografii, szczególnie rodzinnych i okolicznościowych to piękny zwyczaj. Nadają przestrzeni osobistego charakteru i indywidualnego wymiaru. To jedne z najpiękniejszych pamiątek w domach celebrujące wspomnienia. Jednak oprócz tej funkcji, zdjęcia mogą być również dodatkową dekoracją. Tu główną rolę grają oczywiście ramki na zdjęcia. Odpowiednio dobrane do samej fotografii, z uwzględnieniem stylu aranżacji wnętrz i innych dodatków, będą piękną ozdobą.

poniedziałek, 25 kwiecień 2022 11:10

NIE POZWÓL UKRAŚĆ SWOJEJ TOŻSAMOŚCI - CHROŃ DOKUMENTY!

Napisał

Przestępstwa z wykorzystaniem cudzego dokumentu tożsamości są nieograniczone. Osoba posługująca się naszym dokumentem może wyłudzić kredyt, wziąć pożyczkę, czy też dokonać zakupu ratalnego, który może nas narazić na nieprzyjemne konsekwencje. Pamiętajmy! W przypadku utraty dokumentu niezwłocznie zastrzeżmy je w banku, co uniemożliwia wykorzystanie ich przez inne osoby.

czwartek, 24 luty 2022 06:50

TŁUSTY CZWARTEK

Napisał

Ostatni czwartek przed wielkim postem (czyli 52 dni przed Wielkanocą) w kalendarzu chrześcijańskim. Znany także jako zapusty, mięsopust, karnawał. Tłusty czwartek rozpoczyna ostatni tydzień karnawału. W Polsce oraz w katolickiej części Niemiec, wedle tradycji, w tym dniu dozwolone jest objadanie się.

poniedziałek, 21 luty 2022 15:08

NA JAKIE ZAWODY BĘDZIE ZAPOTRZEBOWANIE NA RYNKU PRACY?

Napisał

Automatyk, betoniarz-zbrojarz, cieśla, monter konstrukcji budowlanych, monter stolarki budowalnej, technik dekarstwa, technik programista, technik robotyk, technik spawalnictwa to wybrane zawody szkolnictwa branżowego, na które prognozowane jest szczególne zapotrzebowanie na krajowym rynku pracy.

Oszuści kolejny raz próbują wyłudzać pieniądze metodą „na wnuczka”. Tym razem wykorzystują legendę „na koronawirusa”. Dzwonią głównie do starszych osób podając się za członka rodziny, który zachorował na Covid i jest w bardzo złym stanie. Po chwili do rozmowy wkracza rzekomy lekarz, który potwierdza tę sytuację wskazując na pilną potrzebę wdrożenia terapii ratującej życie.

Już tylko sześć dni (do 31 stycznia) pozostało na dokonanie wpisu do Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych. Obowiązek dotyczy organizacji wpisanych do Krajowego Rejestru Sądowego (stowarzyszenia, fundacje, kluby sportowe, ochotnicze straże pożarne).

czwartek, 30 grudzień 2021 22:30

FAJERWERKI - ZACHOWAJ OSTROŻNOŚĆ!

Napisał

Zbliżający się Sylwester i Nowy Rok zachęcają do korzystania z wyrobów pirotechnicznych. Jednak fajerwerki to nie tylko zabawa i piękny widok, ale również spore zagrożenie. Używanie ich w nieodpowiedzialny sposób, może narazić użytkownika lub postronne osoby na niebezpieczeństwo. Dlatego warto, w czasie przygotowań do powitania Nowego Roku, pomyśleć o zasadach bezpiecznego obchodzenia się z fajerwerkami.

piątek, 17 grudzień 2021 20:37

BĄDŹMY CZUJNI – NIE DAJMY SIĘ OSZUKAĆ!

Napisał

Oszuści nie przebierają w środkach, by w szybkim czasie wzbogacić się naszym kosztem. Szczególnie teraz w okresie przedświątecznym potrafią wykorzystać każdą okazję aby przejąć pieniądze.

Strona 1 z 10
© 2022 Your Company. All Rights Reserved. Wykonanie: AbcWeb.pl