niedziela, 03 maj 2015 23:58

BIEŹDZIEDZA: ZDERZENIE DWÓCH SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wczoraj (2.05) około godziny 22:00 w miejscowości Bieździedza na drodze powiatowej nr. 1837R relacji Kołaczyce-Lubla doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, w wyniku czego poszkodowanych zostało pięć osób.

Po udzieleniu pomocy przetransportowano je do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

Z informacji jakich uzyskaliśmy na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem marki Opel Corsa poruszając się drogą powiatową w kierunku Kołaczyc prawdopodobnie rozpoczął manewr skrętu w lewo w drogę podporządkowaną bez jego zasygnalizowania. W tej samej chwili kierujący samochodem marki Volkswagen Passat rozpoczął manewr wyprzedzania po czym doszło do zderzenia samochodów. Siła była tak duża, że jeden ze samochodów wylądował kilkanaście metrów dalej w przydrożnym rowie.

Łącznie poszkodowanych zostało 5 osób. Dwie osoby podróżujące Oplem oraz trzy Volkswagenem. Po udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy na miejscu zdarzenia przetransportowano je przez dwa zespoły podstawowe do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle na dalsze badania.

Technik kryminalistyki wykonywał oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczał ślady oraz sporządził dokumentację fotograficzną.

Na miejscu pracował jeden zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle oraz jeden z Ochotniczej Straży Pożarnej (KSRG) w Kołaczycach.

Droga powiatowa relacji Kołaczyce-Lubla była zablokowana przez ponad dwie godziny.

(Jasło112)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

© 2022 Your Company. All Rights Reserved. Wykonanie: AbcWeb.pl