poniedziałek, 05 sierpień 2019 18:23

SEZON JUDO ROZPOCZĘTY - UDANY START ZAWODNIKÓW Z SP 1 W OSOBNICY

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Drugiego marca br. odbył się jak co roku turniej z V już cyklu International Jugo League, a dokładniej IX Otwarte Mistrzostwa Miasta Jasła w Judo. Zawody odbyły się na Podkarpackim Centrum Sportów Walki i Hali sportowej MOSiR.

W tym roku w zawodach organizowanych przez ASW Judo Jasło wzięło udział 51 zespołów z całej Polski. Oczywiście nie zabrakło też ekip zagranicznych z Czech, Słowacji, Ukrainy, Węgier i dalekiej Mołdawii. W tegorocznych zawodach wystartowało 500 zawodników.

Oczywiście nasi zawodnicy trenujący w jasielskim klubie ASW Judo jasło i judocy trenujący na co dzień przy Szkole Podstawowej nr 1 w Osobnicy też wystartowali, notując niezłe wyniki. Nasi reprezentanci pomimo ciężkich walk pokazali, że też potrafią wygrywać w tak mocnym turnieju, o czym świadczą zdobyte medale.

Z najlepszym wynikiem złotym medalem zawody zakończyła Oliwia Ulaszek. Trzecie miejsce i brązowy medal zdobyli Filip Burda i Weronika Ulaszek. Świetną postawą wykazała się młoda zawodniczka trenująca od niedawana w SP 1 w Osobnicy - Zuzanna Czechowicz, która zajęła ostatecznie czwarte miejsce. Naszą sekcję reprezentowali również Kacper Maciuszczak, Zofia Żydek i Aleksandra Koczwara, którzy po trudnych walkach odpadli w eliminacjach.

Starty nawet te, w których nie zdobywamy medali są bardzo ważne. Dzięki nim zbieramy ogromne doświadczenie, a wszystkim zawodnikom gratulujemy startu i życzymy kolejnych sukcesów na macie!

Więcej zdjęć z turnieju pod linkiem:

https://photos.google.com/share/AF1QipMnohtGzioaEt1QjgryV2ADBue7dRAm9KB3fr2QWFqxdDLwKL4zEvsdWdtbZb_4rw?key=dG44VGI3VmFaSldscFJncWFxR1F4Nl8zQTV4cXlB

Karol Śmietana, Trener

Fot. Grzegorz Frączek

SP1 Osobnica

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 05 sierpień 2019 18:33

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.