poniedziałek, 13 maj 2019 22:25

III MIEJSCE UCZNIÓW SP2 W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE WIEDZY

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

„KTO OJCZYŻNIE SŁUŻY, SAM SOBIE SŁUŻY” – hasło to stało się motywem przewodnim KONKURSU MIĘDZYSZKOLNEGO, który odbył się 9 października 2018 r. w Szkole Podstawowej w Warzycach.

Adresatem konkursu byli uczniowie Gimnazjów i Szkół Podstawowych z terenu Gminy Jasło, którzy mogli się wykazać umiejętnościami w czterech kategoriach: literackiej, wokalnej, poetyckiej i plastycznej.

Celem konkursu było zapoznanie z biografią i działalnością ks. Piotra Skargi, przybliżenie wartości przez niego głoszonych, popularyzowanie polskich pieśni patriotycznych oraz utrwalenie wizerunku ks. Skargi w sztuce.

Konkurs przypadł w 100-lecie rocznicy ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ, toteż uczniowie naszej szkoły zaznaczyli w nim swój udział, zdobywając III MIEJSCE W KATEGORII KLAS MŁODSZYCH. W skład zwycięskiej drużyny weszli następujący uczniowie:

Zuzanna Konik - kategoria literacka

Julia Brągiel - kategoria wokalna

Anna Wolska -kategoria poetycka

Dawid Szostak - kategoria plastyczna.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Reprezentantom naszej szkoły serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

SP2 Osobnica

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 13 maj 2019 22:26

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.