środa, 10 kwiecień 2019 21:56

DZIEŃ MAMY I TATY W SP2

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Jak co roku w maju dzieci oddziału przedszkolnego zaprosiły do szkoły swoich rodziców na uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty.

Wizyta rodziców w przedszkolu jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. Święto Mamy i Taty to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla rodziców.

Przedszkolaki na ten dzień czekały z wielką niecierpliwością i przygotowywały do występów. Dzieci z wielkim wzruszeniem prezentowały przygotowany program artystyczny pt. „Jak mama i tatę poznała”. Podczas tego przedstawienia przeniosły swoich rodziców w świat ich dzieciństwa, młodości, pierwszego zakochania, ale również zwykłej, szarej codzienności, obowiązków domowych i opieki nad dziećmi. W tej niezwykłej podróży w czasie towarzyszyły im także piosenki i tańce w w wykonaniu ich pociech.

Po zakończonym przedstawieniu dzieci wręczyły swoim kochanym gościom upominki, były życzenia, uściski i całusy. Następnie zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. To był naprawdę wyjątkowy, niezwykły i wzruszający dzień, który pozostanie na długo w pamięci dzieci i rodziców.

bez nazwy 281

SP2 Osobnica

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 15 kwiecień 2019 15:01

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.