środa, 16 listopad 2016 12:34

ZAREJESTRUJ POJAZD BEZ KOLEJKI

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W Starostwie Powiatowym w Jaśle wprowadzono nowoczesny system kolejkowy. Zamiast stać w kolejce do Wydziału Komunikacji i Transportu, termin załatwienia sprawy można zarezerwować przez Internet. Wystarczy wejść na stronę naszego powiatu i zarejestrować się na konkretny dzień i godzinę.

Internetowa rezerwacja kolejki pozwoli umówić się na konkretny dzień i godzinę, z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Zbędna będzie wizyta w Wydziale Komunikacji i Transportu w godzinach porannych, której celem była rezerwacja miejsca w kolejce.

Aplikacja umożliwiająca rezerwację kolejki jest dostępna na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Jaśle

www.powiat.jaslo.pl

www.rezerwacja.powiat.jaslo.pl

i wymaga wypełnienia wskazanych pól. Następnie na podany adres e-mail wysyłany jest link aktywacyjny wraz z wygenerowanym kodem za pomocą którego dokonywana jest rezerwacja.

Rezerwacją objęte są wyłącznie następujące sprawy:

1. rejestracja pojazdów,

2. wymiana dowodów rejestracyjnych (z powodu braku miejsca na wpisy kolejnych terminów badań technicznych lub z powodu zmiany danych zawartych w dowodzie rejestracyjnym),

3. wydawanie wtórników dowodów rejestracyjnych.

Podczas rejestracji (zakładka: „Komunikacja” – „Rezerwacja internetowa”) należy podać: datę i godzinę rezerwacji, adres e-mail, przepisać kod z obrazka, wyrazić zgodę na przetwarzanie  
danych osobowych oraz nacisnąć przycisk „Rezerwuj”.

W przypadku poprawnej rezerwacji pojawi się komunikat: „Potwierdzenie wysłania zgłoszenia”. Dodatkowo zostanie wysłany e-mail na skrzynkę pocztową interesanta podaną podczas rezerwacji, potwierdzający rezerwację z datą oraz godziną wizyty w wydziale oraz kodem rezerwacji.

Aby potwierdzić rezerwację, należy w ciągu 60 minut kliknąć na wskazany w mailu link.

W wybranym dniu, ok. 5 minut przed umówioną wizytą, należy stawić się w Wydziale Komunikacji i Transportu, w automacie kolejkowym wpisać kod rezerwacji, wydrukować bilet i oczekiwać na wezwanie przydzielonego numeru biletu przez pierwsze wolne stanowisko.

Nieodebranie biletu przed zaplanowaną wizytą powoduje anulowanie rezerwacji.

Zarezerwowanie jednej wizyty upoważnia do załatwienia tylko jednej sprawy.

Starostwo Powiatowe w Jaśle

Ostatnio zmieniany środa, 16 listopad 2016 12:36

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.