poniedziałek, 06 czerwiec 2016 18:25

DARMOWE KOLOROWANKI DLA DZIECI

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

kreatywnydzieciak.pl – darmowa baza dydaktyczna z kolorowankami dla dzieci

Zapraszamy rodziców, pedagogów i nauczycieli do korzystania z nowopowstałej strony internetowej kreatywnydzieciak.pl. Strona zawiera materiały dydaktyczne w postaci kolorowanek edukacyjnych, które można bezpłatnie pobrać i wydrukować. Publikacje promują wśród dzieci wartości takie jak zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, dbałość o historię i tradycję lokalną. Kolorowanki ze strony kreatywnydzieciak.pl to idealne rozwiązanie dla rodziców dbających o rozwój swoich pociech, a także przydatne narzędzie dla pedagogów. Baza dydaktyczna kreatywnego dzieciaka stale się powiększa, aby w przyszłości oferować jeszcze więcej bezpłatnych materiałów do pobrania.

Zachęcamy do odwiedzania strony kreatywnydzieciak.pl i korzystania z materiałów dydaktycznych podczas zajęć w przedszkolach, szkołach czy świetlicach, a także do zabawy w domu. Zapraszamy również do bezpłatnego udostępniania kolorowanek na temat swojego miasta czy regionu i w ten sposób promowania swojej okolicy.

Wszelkie zapytania dotyczące stworzonej przez nas bazy dydaktycznej prosimy kierować do Joanny Janik-Jaworskiej, tel. 533 421 953, email.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 06 czerwiec 2016 18:29

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.