środa, 14 kwiecień 2021 15:50

UTRUDNIENIA NA DRODZE WOJEWÓDZKIEJ NR 993 W WOLI CIEKLIŃSKIEJ

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 12.04.2020 po godzinie 7 w Woli Cieklińskiej. W wyniku zdarzenia ciągnik siodłowy z naczepą zjechał do rowu i przewrócił się na bok. Ruch odbywał się wahadłowo.


W poniedziałek, po godzinie 7, dyżurny jasielskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch samochodów ciężarowych w Woli Cieklińskiej, na drodze wojewódzkiej nr 993.

Na miejscu policjanci z wydziału ruchu drogowego ustalili przebieg zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciągnikiem siodłowym m-ki DAF z naczepą, jadąc drogą wojewódzką w kierunku Nowego Żmigrodu nie zachował należytej ostrożności wykonując manewr wyprzedzania innej ciężarówki. Podczas tego manewru nie zachował należytej odległości pomiędzy pojazdami i zderzył się z wyprzedzanym manem. W wyniku zdarzenia kierujący ciężarowym manem z naczepą zjechał do rowu, a zestaw przewrócił się na bok.

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń, kierujący pojazdami byli trzeźwi. Ruch na drodze wojewódzkiej nr 993 odbywał się wahadłowo.

KPP Jasło

Ostatnio zmieniany środa, 14 kwiecień 2021 15:53

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.