piątek, 07 lipiec 2017 00:07

WYPADEK DROGOWY W NIENASZOWIE

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 3. lipca w Nienaszowie na drodze powiatowej. Kierujący osobową alfą romeo stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu. Pojazdu uderzył w betonowy przepust i dachował. Kierujący z obrażeniami został przewieziony do jasielskiego szpitala.

W poniedziałek, około godziny 13:30, dyżurny jasielskiej komendy, otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w Nienaszowie. Z przekazanych informacji wynikało, że w leżącym na dachu samochodzie znajduje się zakleszczona osoba. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący osobową alfą romeo, 20-letni mieszkaniec gminy Nowy Żmigród, jadąc od strony Sulistrowej w kierunku Nienaszowa, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu. Samochód z impetem uderzył w betonowy przepust po czym wylądował na dachu w przydrożnym rowie. Kierujący pojazdem był trzeźwy, z obrażeniami trafił do jasielskiego szpitala.  

Na miejscu funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej wykonali oględziny, sporządzili dokumentację fotograficzną. Okoliczności zdarzenia wyjaśniane będą w toku prowadzonego postępowania.

KPP Jasło

Ostatnio zmieniany piątek, 07 lipiec 2017 00:12

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.