niedziela, 18 czerwiec 2017 11:46

WARZYCE: NAJECHANIE NA TYŁ POPRZEDZAJĄCEGO POJAZDU

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W piątek (16.06) około godziny 11:45 w miejscowości Warzyce doszło do kolizji drogowej, w której udział brały dwa samochody osobowe. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostało dziecko podróżujące jednym z pojazdów. Przetransportowane zostało do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. Ruch podczas akcji odbywał się wahadłowo.

Do zdarzenia doszło na 214 km drogi krajowej nr 28. W zdarzeniu udział brały dwa samochody osobowe, które poruszały się w kierunku Krosna. Z nieznanych na chwilę obecną przyczyn samochód osobowy marki Audi najechał na tył poprzedzającego go samochodu marki Toyota.

W wyniku zdarzenia poszkodowane zostało dziecko, zaopatrzone zostało przez podstawowy zespół ratownictwa medycznego a następnie przetransportowane do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizja drogowa.

Strażacy z JRG PSP Jasło w sile dwóch zastępów zabezpieczyli miejsce zdarzenia, kierowali ruchem, udzielili pomocy poszkodowanym oraz zneutralizowali wyciek płynów eksploatacyjnych na jezdnie przy pomocy sorbentu.

Siły i środki:
-441[R]21 – GBARt 2,5/28 – JRG PSP Jasło
-441[R]43 – SLRt – JRG PSP Jasło
-P – Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w Krośnie (podstacja Jedlicze)
-K867 – KPP Jasło

Podczas prowadzonych działań ruch drogowy odbywał się w tym miejscu wahadłowo.

(Jasło112)

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.