wtorek, 04 lipiec 2017 01:52

SZEBNIE: SAMOCHÓD OSOBOWY UDERZYŁ W BARIERKI

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W sobotę (1.07) około godziny 22:00 w miejscowości Szebnie (gmina Jasło) na odcinku drogi krajowej nr 28 doszło do kolizji drogowej z udziałem samochodu osobowego marki Opel Corsa, który uderzył barierki znajdujące się na chodniku przy jezdni.

Nikt na szczęście w tym zdarzeniu nie został poszkodowany. Na miejscu zdarzenia pracowały służby ratownicze. Ruch pojazdów odbywał się wahadłowo.

Ze wstępnie zebranych informacji wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Opel Corsa poruszał się w kierunku Krosna. W Szebniach na odcinku drogi krajowej z nieznanych na chwilę obecną przyczyn zjechał z jezdni i staranował znajdujące się na chodniku bariery.  Kierujący został przebadany przez przybyłe pogotowie ratunkowe, na szczęście nie doznał żadnych obrażeń i mógł pozostać na miejscu kolizji.

Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone przez trzy zastępy straży pożarnej (dwa z JRG PSP Jasło i jeden z miejscowej OSP w Szebniach). Strażacy oświetlili miejsce zdarzenia, odłączyli akumulator w pojeździem, zneutralizowali wyciek substancji ropopochodnych, kierowali ruchem pojazdów, który prowadzony był wahadłowo oraz zepchnęli pojazd z jezdni aby przywrócić prawidłowy ruch.

Siły i środki:
-441[R]21 – GBARt 2,5/28 – JRG PSP Jasło
-441[R]43 – SLRt – JRG PSP Jasło
-447[R]98 – GBA 2,5/16 – OSP Szebnie
-R-05-04 – Szpital Specjalistyczny w Jaśle
-Policja

(Jasło112)

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.