czwartek, 27 lipiec 2017 23:58

OPACIE: SAMOCHÓD OSOBOWY ZJECHAŁ Z JEZDNI I UDERZYŁ W OGRODZENIE

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wczoraj (26.07) około godziny 14:40 w miejscowości Opacie (gmina Jasło) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki Volskwagen. Kierujący z obrażeniami ciała został przetransportowany do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

Swoje działana na miejscu prowadziły dwa zastępy straży pożarnej, specjalistyczny zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Opacie na drodze relacji Jasło-Jabłonica. Obecnie wiadomo, że kierowca pojazdu Volkswagen Polo z nieznanych na chwilę obecną przyczyn zjechał z jezdni i uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji. Z obrażeniami ciała przetransportowany został przez specjalistyczny zespół ratownictwa medycznego do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle na dalsze badania.

Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone przez dwa zastępy straży pożarnej (GBARt oraz SLRt z JRG PSP Jasło). Dokładne przyczyny oraz okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle. Podczas zdarzenia nie występowały utrudnienia w ruchu.

(Jasło112)

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.