czwartek, 27 lipiec 2017 00:18

JASŁO: MĘŻCZYZNA WPADŁ DO SZYBU WINDY

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wczoraj (26.07) około godziny 13:30 w budynku Urzędu Miasta w Jaśle przy ulicy Rynek doszło do nieszczęśliwego zdarzenia. Jeden z pracowników firmy budowlanej podczas robót wykonywanych na wysokości wpadł do szybu windy.

Z obrażeniami ciała został przetransportowany do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. Na miejscu zdarzenia działania prowadziły służby ratownicze.

Z obecnie zebranych informacji wynika, że na poddaszu prace remontowe wynonywała firma budowlana. W pewnej chwili jeden z pracowników stanął na płycie wiórowej, która załamała się pod ciężarem jego ciała. Robotnik wpadł do szybu windowego znajdującego się na parterze budynku. W wyniku upadku pracownik doznał poważnych obrażeń ciała.

Poszkodowany mężczyzna został na miejscu zdarzenia zaopatrzony przez przybyłe służby ratownicze. Założono mu kołnierz ortopedyczny oraz ułożono go na desce ortopedycznej. Następnie został on ewakuowany z budynku do karetki. Z poważnymi obrażeniami ciała przetransportowano go do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle, gdzie pozostał na dalszym leczeniu.

Siły i środki:

-441[R]21 – GBARt 2,5/28 – JRG PSP Jasło

-441[R]26 – GCBA 5/35 – JRG PSP Jasło

-441[R]53 – SHD-25 – JRG PSP Jasło

-441[R]91 – SLRr – JRG PSP Jasło

-R-05-02 – Szpital Specjalistyczny w Jaśle

-Policja

(Jasło112)

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.