piątek, 28 lipiec 2017 00:05

JASŁO: MĘŻCZYZNA UTONĄŁ W RZECE JASIOŁCE

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W środę (26.07) około godziny 16:00 służby ratownicze zostały powiadomione o osobie topiącej się w rzece Jasiołce w pobliżu mostu na ulicy Kazimierza Wielkiego w Jaśle. Na miejsce zdarzenia zadysponowano straż pożarną, pogotowie ratunkowe oraz policję. Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować. Okoliczności tragedii wyjaśnia policja.

Około godziny 16:00 w pobliżu mostu na ulicy Kazimierza Wielkiego w Jaśle zauważono ciało znajdujące się w rzece. Służby ratownicze po przybyciu na miejsce wyciągnęły go z wody a następnie przystąpiły do wykonywania czynności ratowniczych. Pomimo podjętej reanimacji życia 30-latka nie udało się uratować. Lekarz przybyłego na miejsce zespołu specjalistycznego ratownictwa medycznego potwierdził zgon poszkodowanego mężczyzny.

Ranny został mężczyzna, który w trakcie próby ratowania topiącego się mężczyzny upadł i doznał urazu głowy. Na miejscu zdarzenia zaopatrzony został przez strażaków i ratowników medycznych. Nastepnie przetransportowany został do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. Był on przytomny.

Na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza z policji, która zabezpieczyła ślady oraz dokonała oględzin miejsca zdarzenia. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok. Przyczyny tej tragedii wyjaśnia policja.

Siły i środki:
-441[R]21 – GBARt 2,5/28 – JRG PSP Jasło
-R-05-01 – Szpital Specjalistyczny w Jaśle
-R-05-04 – Szpital Specjalistyczny w Jaśle
-Policja

(Jasło112)

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.