środa, 02 czerwiec 2021 19:14

PODPISANO UMOWĘ NA BUDOWĘ BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO W SZEBNIACH I W OSOBNICY

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Podpisano umowę ze zwycięzcą przetargu pod nazwą "Budowa przyszkolnych boisk wielofunkcyjnych w m. Szebnie i w m. Osobnica oraz przebudowa boiska sportowego w Szebniach".

Przy Szkole Podstawowej w Osobnicy (Szkoła nr 1) oraz w Szebniach powstaną boiska wielofunkcyjne. Obiekty sportowe przystosowane zostaną do gry w piłkę ręczną, mini-piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę oraz tenisa.

Zakres zadania obejmuje: usunięcie kolizji, drenaż, roboty ziemne, ułożenie nawierzchni z kostki brukowej oraz poliuretanowej boiska, wykonanie ogrodzenia, chodników i oświetlenia obiektu sportowego, wyposażenie boiska oraz utworzenie terenów zieleni. Na ten cel otrzymano dofinansowanie ze środków Ministerstwa Sportu w wysokości 50% wartości zadania.

Dodatkowo w zakres powyższej inwestycji zrealizowana zostanie przebudowa boiska sportowego w Szebniach. Na obiekcie planowane są następujące prace: roboty przygotowawcze i ziemne, wykonanie drenażu, kanalizacji zbiorczej i boiska do piłki nożnej, montaż zbiornika bezodpływowego z rurociągiem tłocznym oraz wyposażenia sportowego stadionu jak i zagospodarowanie terenów zielonych wokół boiska. Na tę część zadania uzyskano środki w ramach rządowego Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 dla gmin i powiatów.

Umowny termin zakończenia inwestycji zaplanowany jest na koniec sierpnia 2021 r.

UGJ

Ostatnio zmieniany środa, 02 czerwiec 2021 19:18

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.