Wydrukuj tę stronę
niedziela, 10 styczeń 2021 21:04

DACHOWANIE W NIEGŁOWICACH

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Policjanci wyjaśniają okoliczności groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Po godzinie 8, w Niegłowicach kierujący osobowym fordem, zjechał z drogi powiatowej do rowu i dachował. Mężczyzna wraz z dwójką pasażerów został przewieziony do jasielskiego szpitala, był trzeźwy.

Do zdarzenia doszło po godzinie 8, na drodze powiatowej w Niegłowicach. Ze wstępnych ustaleń interweniujących policjantów wynika, że 67-latek kierujący osobowym fordem, jadąc drogą powiatową w kierunku Jasła, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad samochodem. Pojazd zjechał z jezdni do rowu i wywrócił się na dach.

Mężczyzna wraz z dwójką pasażerów został przetransportowany do jasielskiego szpitala. Nad wyjaśnieniem dokładnych okoliczności zdarzenia pracują policjanci. Ruch na drodze powiatowej relacji Jasło Dębowiec odbywa się wahadłowo.

Ze względu na obecną sytuację pogodową, opady śniegu oraz marznącego deszczu, apelujemy do kierujących pojazdami o zachowanie szczególnej ostrożności oraz dostosowanie prędkości o panujących warunków na drodze.

KPP Jasło

Ostatnio zmieniany niedziela, 10 styczeń 2021 21:10

Galeria

Media

Najnowsze od solaris