wtorek, 31 październik 2017 21:42

DĘBOWIEC: ZDARZENIE DROGOWE Z UDZIAŁEM TRZECH SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dzisiaj (31.10) około godziny 14:25 w miejscowości Dębowiec na drodze powiatowej doszło do zdarzenia drogowego, w którym udział brały łącznie trzy samochody osobowe. Trzy osoby z obrażeniami ciała po zaopatrzeniu przez służby ratownicze przetransportowano do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

Na czas prowadzonej akcji ratowniczej droga była całkowicie zablokowana w obydwu kierunkach.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Dębowiec na drodze powiatowej 1854R relacji Jasło-Folusz. Z obecnie zebranych informacji przez funkcjonariuszy policji wynika, że w zdarzeniu udział brały trzy samochody osobowe. Kierujący samochodem osobowym marki Renault Laguna poruszał się w kierunku Folusza. Prawdopodobnie nie zachował należytej ostrożności po czym najechał na tył poprzedzającego go samochodu osobowego marki Audi, który siłą uderzenia został zepchnięty z jezdni i uderzył w zaparkowany samochód osobowy marki Seat.

W zdarzeniu poszkodowane zostały łącznie trzy osoby podróżujące pojazdami. Kwalifikowanej pomocy medycznej udzieliły im przybyłe służby ratownicze (trzy zastępy straży pożarnej oraz dwa podstawowe zespoły ratownictwa medycznego). Następnie poszkodowani zostali przetransportowany do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle na dalsze badania diagnostyczne. Obrażenia jakich doznali nie były poważne.

Dokładne przyczyny oraz okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci. Na czas akcji ratowniczej droga powiatowa była całkowicie zablokowana w obydwu kierunkach.

Siły i środki:
-441[R]21 – GBARt 2,5/28 – JRG PSP Jasło
-441[R]43 – SLRt – JRG PSP Jasło
-449[R]07 – GBA 2,4/16 – OSP KSRG Dębowiec
-R-05-02 – Szpital Specjalistyczny w Jaśle
-R-05-04 – Szpital Specjalistyczny w Jaśle
-K868 – KPP Jasło

(Jasło112)

Ostatnio zmieniany wtorek, 31 październik 2017 21:44

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.